O firmie

LUPUS FIRE to firma zbudowana na wieloletnim doświadczeniu w obszarze zabezpieczeń skupiająca najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Pasja tworzenia i zaangażowanie zespołu w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami i nowoczesną technologią, pozwalają na tworzenie rozwiązań w pełni dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta, z zachowaniem wymaganych standardów, przepisów i wysokiej jakości użytych materiałów.

Nasze doświadczenie zdobyliśmy obsługując Klientów wymagających elastycznych rozwiązań, przy zachowaniu najwyższej jakości. Stąd też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych Klientów, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych na każdym etapie inwestycji, w tym:

ETAP I. PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH

  • konsultacje podczas sporządzania dokumentacji,
  • projektowanie,
  • kosztorysowanie.

ETAP II. INSTALACJA URZĄDZEŃ Z ZAKRESU OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

  • sprzedaż,
  • montaż,
  • uruchomienie,
  • szkolenie z zakresu użytkowania.

ETAP III. UŻYTKOWANIE SYSTEMU ODDYMIANIA/NAPOWIETRZANIA – OPIEKA POINSTALACYJNA

  • serwisowanie systemów,
  • konserwacja systemów.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Klientów w zakresie dostosowania obiektów do wymagań przepisów ochrony przeciwpożarowej, zarówno nowobudowanych, jak i istniejących. W naszej ofercie znajdą Państwo pełen wachlarz produktów – począwszy od urządzeń wchodzących w skład grawitacyjnego systemu oddymiania (tj. okna, klapy oddymiające, napowietrzające, itp.) aż po wszelkiego rodzaju przegrody pożarowe, których zadaniem jest nie przepuszczenie ognia na drugą stronę przez określony czas, tj. drzwi przeciwpożarowe, kurtyny, bramy, ścianki przeciwpożarowe, itp.

ludzie

Dążąc do zaspokojenia oczekiwań naszych Klientów, nieustannie rozwijamy się i poprawiamy jakość naszej pracy. Dużą uwagę przykładamy do zasad moralnych i etycznych – proponowane przez nas rozwiązania zawsze zgodne są z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony przeciwpożarowej, a jednocześnie stanowią optymalne połączenie jakości i ceny.

Wszystkie stosowane przez nas produkty i urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, deklaracje zgodności i aprobaty techniczne, dopuszczające je do stosowania na terenie naszego kraju w ramach dostosowania budynków do ochrony przeciwpożarowej. Ponadto, nasze ekipy montażowo – serwisowe posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, licencje i autoryzacje uprawnienia do prowadzenia wykonywanych prac.

Wszystkie działania podejmowane przez naszą firmę prowadzą do osiągnięcia nadrzędnego celu, jakim jest utworzenie trwałych, długofalowych, opartych na wzajemnym zaufaniu relacji z naszymi Klientami, Dostawcami i Partnerami Handlowymi.

Pamiętaj!

Zabezpieczenia i systemy przeciwpożarowe często decydują o dopuszczeniu budynku do użytkowania.

Wybierz mądrze i postaw na jakość!

Postaw na LUPUS FIRE!